Regulamin.
Oto regulamin tego forum:
1. Nie przeklinamy i zachowujemy się kulturalnie.
2. Nie spamujemy.( dozwolone 3 emotikonki, nie przedłużamy wyrazów, np.: Huraaaaaaaaa! )
3. Na tym forum dodajemy tylko nasze rysunki albo film z YouTube'a jak rysujesz.
4. Za wulgaryzmy i inne "wykroczenia" grozi BAN.


  PRZEJD NA FORUM