| Regulamin. |
| Oto regulamin tego forum: 1. Nie przeklinamy i zachowujemy się kulturalnie. 2. Nie spamujemy.( dozwolone 3 emotikonki, nie przedłużamy wyrazów, np.: Huraaaaaaaaa! ) 3. Na tym forum dodajemy tylko nasze rysunki albo film z YouTube'a jak rysujesz. 4. Za wulgaryzmy i inne "wykroczenia" grozi BAN. |